NASZĄ MISJĄ JEST ZACHOWANIE WSPOMNIEŃ NA CAŁE ŻYCIE

Jesteśmy studiem zajmującym się filmowaniem ślubów oraz przyjęć weselnych. Nasz profesjonalny zespół stawia na dynamikę oraz wysoką jakość. Zespół Picturemotion w czasie Waszego dnia dyskretnie nagra, a później zmontuje produkcję kinową, do której będziecie chętnie wracać.
Filmowanie to przede wszystkim nasza pasja, dlatego używamy najlepszego możliwego sprzętu filmowego w każdej naszej produkcji ? nagrywamy lustrzankami Canon oraz bezlusterkowcami Sony w rozdzielczości FullHD, które gwarantują nam niepowtarzalną jakość i ostrość obrazu. Dzięki nim możemy zrealizować każdy Wasz pomysł na nietypowy film ze ślubu i wesela.

GDZIE FILMUJEMY?

Pracujemy w całej Polsce, jednak najłatwiej znaleźć nas w miastach województwa mazowieckiego. Wyjazdy za granicę również nie stanowią dla nas problemu.

KREATYWNOŚĆ

W czasie ślubu i wesela zawsze jednocześnie pracuje dwóch operatorów, by zarejestrować jak najciekawsze ujęcia, ponieważ stawiamy na jakość ? nigdy na ilość! 

TECHNOLOGIA

Aparat i masa obiektywów to nie wszystko. Aby kreatywnie pokazać piękne chwile z Waszego najważniejszego dnia używamy sprzęt, który nam to umożliwia. Gimbale, monopody, slidery, glidecamy i wiele innych.

Pracujemy na systemie Canon oraz Sony, które posiadają wymienną optykę. Daje nam to nieograniczone możliwości uchwycenia najlepszych ujęć, a jakość filmów jest na najwyższym poziomie.