Kto dobierze muzykę?

My, natomiast Picturemotion jest otwarte na wszelkie propozycje

Jaki jest obszar waszego działania?

Picturemotion działa na obszarze całego kraju. Najczęściej możecie nas spotkać w Warszawie, Piasecznie czy Łomiankach. Swoją siedzibę mamy w stolicy i na pewno osoby z mazowieckiego będą miały łatwiejszy kontakt osobisty z nami przed ceremonią.

Na jakim sprzęcie pracujecie?

Filmujemy techniką DSLR (digital single-lens reflex) za pomocą sprzętu firmy CANON (Canony 6D oraz różne obiektywy) oraz SONY. Dodatkowo używamy różnego rodzaju statywów, slajderów, stabilizatorów obrazu aby film atrakcyjny i dynamiczny a przez to przyjemny w oglądaniu

Czy musimy was nakarmić ?

Nie, jednak powinniście. Głód u filmowca nie robi z niego dobrego filmowca. Nasza praca wymaga ciągłego ruchu i dlatego potrzebujemy energii. Jednak pamiętajcie, nami przejmujcie się na końcu. W razie czego jakoś sobie poradzimy.

Jak przebiega proces rezerwacji terminu ?

Z każdymi klientami spotykamy sie osobiscie. Po takim spotkaniu – albo podejmujecie decyzje na tak – i wtedy podpisujemy sobie umowę , oraz pobieramy zadatek. Jeśli natomiast potrzebujecie jeszcze paru dni na zastanowienie się – nie ma najmniejszego problemu. Spotkanie z nami nie jest obligatoryjne do podpisania umowy.

W jakim czasie po weselu otrzymamy swój film ?

Czas oczekiwania to ok 3 miesiące. Nie jesteśmy fabryką filmów weselnych. Staramy się każde video było osobiste i wysmakowane. Jeśli oczekujecie ?filmu na szybko?, widocznie nie szukacie tego co my oferujemy.